Kancelaria Prawna
RES COGITANS

Kancelaria Prawna Res Cogitans to prężny zespół  doświadczonych, zaangażowanych profesjonalistów, który stanowią radcy prawni, adwokaci i ekonomiści.

Zdobytą wiedzę pogłębiamy, współdziałając z wieloma ekspertami: notariuszami, cenionymi biegłymi, agentami nieruchomości, doradcami podatkowymi, dzięki czemu możemy kompleksowo reprezentować naszych Klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych czy administracyjnych, świadcząc pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Pozyskane dotąd umiejętności wspomagamy wyczuciem rynku, które zyskaliśmy dzięki współpracy z podmiotami działającymi w różnych sektorach gospodarki.

Siedziba główna Kancelarii zlokalizowana jest na terenie Wejherowa, niemniej aktywnie obsługujemy Klientów z Trójmiasta za pomocą biur w Gdyni i Gdańsku.

Powstaliśmy w 2004 roku

Od ponad 15 lat zapewniamy naszym Klientom pełny zakres usług prawnych oraz wsparcie w dochodzeniu roszczeń.
Wieloletnia praktyka i wysoka skuteczność działania Kancelarii Res Cogitans wzbudzają zaufanie systematycznie powiększającego się grona Klientów, podnosząc przy tym renomę naszej Kancelarii.
Bogate doświadczenie w obsłudze Klientów pozwala nam na pragmatyczne, biznesowe, a zarazem przepojone zrozumieniem potrzeby otrzymania profesjonalnej pomocy prawnej podejście do każdej z przyjętych spraw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały oczekiwania Klientów i ułatwiały im bezpieczne i skuteczne prowadzenie działalności gospodarczej.
Szybka pomoc - zostaw dane

Szybka pomoc - zostaw dane